Kimochis® FEELINGS 3

Kimochis®  FEELINGS 3
Producent: Kimochis
Model: mix 3
Dostępność: 5-7 dni robocze
Cena: 44,00zł
Cena brutto: 44,00zł
Ilość:  
   - LUB -   

 

Jak się dzisiaj czujesz? Śpiący, zaskoczony, zakłopotany, winny, podekscytowany … a może Twoim dzisiejszym dniem rządzi inne uczucie? Dodaj dodatkowych 6 uczuć do swojego słownika emocji.

Kimochis® to małe istoty - poduszeczki oznaczające uczucia i emocje (szczęśliwy, smutny, niemądry, odważny...) z nazwą emocji/ uczucia na jednej stronie i odpowiadającym wyrazem twarzy z drugiej strony. Zrób z emocji zabawę i baw się ucząc rozpoznawać uczucia, wyraź je, zaprzęgnij do rozwiązywania problemów i buduj fundamenty społecznej i emocjonalnej inteligencji. Zagraj w szarady Kimochis® przed obiadem i wykorzystaj zabawę do dalszej dyskusji z bliskimi o uczuciach i emocjach. Buduj więź z tymi, których kochasz dzieląc się z nimi emocjami i uczuciami. Budowanie relacji opartej na uczuciach nigdy jeszcze nie było tak pełne zabawy i śmiechu.

 

Włóż uczucia Kimochis® do misy w ruchliwej części domu, klasie czy biurze.

Zagraj w szarady Kimochis® - wybierz uczucie, pokaż je i podziel się z innymi sposobami, w jaki można je wyrazić czy sobie z nimi radzić.

Zaskocz członków rodziny i schowaj uczucia w różnych śmiesznych miejscach domu. Włóż uczucia do pudełka na śniadanie, plecaka lub do kieszeni Waszego przyjaciela Kimochis® po prostu po to, aby Twoje dziecko widziało, że o nim myślisz.

Charakterystyka:

Zestaw zawiera 6 ok. 7 cm uczuć oraz zmywalny marker do zrobienia swojego własnego uczucia.

Zestaw zawiera uczucia: „Sleepy” - śpiący, „Surprised” - zaskoczony, „Embarrassed” - zakłopotany, „Guilty” - winny, „Excited” – podekscytowany i jedną pustą poduszeczkę, abyś sam mógł wypełnić ją uczuciem. Uwaga! Nadruki uczuć/emocji są w języku angielskim.

Dostępne są jeszcze trzy inne zestawy uczuć.

​Dla dzieci w wieku od lat 3

Napisz recenzję

Twoje imię:


Twoja recenzja: Notatka: HTML niedozwolony!

Ocena: Negatywna           Pozytywna

Przepisz kod z obrazka:Tagi:
© Jubee 2019
Powered By OpenCart. OC Europa by CsillámVilág