Kimochis ® CLOVER – „Koniczynek”

Kimochis ® CLOVER – „Koniczynek”
Producent: Kimochis
Model: Clover
Dostępność: 1
Cena: 118,00zł
Cena brutto: 118,00zł
Ilość:  
   - LUB -   

 

Czy chcesz nauczyć się mówić o emocjach w prosty i łatwy sposób? Czy chcesz nauczyć swoje dziecko sztuki skupienia i koncentracji na wyznaczonych celach, jak być odpowiedzialnym za swoje działania, jak nie bujać tylko w chmurach i używać poczucia humoru w pozytywny sposób?

Koniczynek pomaga dzieciom rozwijać takie cechy jak odporność, optymizm, odpowiedzialność, wytrwałość w dążeniu do celu i radzenie sobie z przeciwnościami. Koniczynek może zaspać do szkoły, nie zdążyć na autobus a nawet zapomnieć o urodzinach przyjaciela, ale zawsze ma dobre intencje. Koniczynek jest czterolistnym przyjacielem, którym sam nie zawsze ma wystarczająco dużo szczęścia. Na szczęście jednak, Koniczynek jest szczęśliwy nawet jak nie wszystko mu wychodzi. Koniczynek bardzo lubi psikusy i często używa swojego poczucia humoru, aby rozbawić innych, ale zdarza się też, że w ten sposób maskuje, co naprawdę czuje. Jeżeli sprawy nie toczą się tak jak powinny, a to niestety często przydarza się Koniczynkowi, jego optymizm ulatnia się i jego miejsce zajmuje rozczarowanie - w takich sytuacjach zawsze jednak ostatecznie górę bierze optymizm, bo Koniczynek wie, że jeżeli poddasz się nieszczęściu to sam je przyciągasz.

Kimochi (気持ち - Ki Mo Czi) oznacza "uczucie" w języku japońskim. Do postaci Kimochis® dołączone są małe istoty - poduszeczki oznaczające uczucia i emocje (szczęśliwy, smutny, niemądry, odważny...) z nazwą emocji/ uczucia na jednej stronie i odpowiadającym wyrazem twarzy z drugiej strony.

Charakterystyka:

Pluszowa postać o wysokości ok. 33 cm.

3 Uczucia („Happy” - szczęśliwy, „Optimistic” – optymistyczny i „Disappointed” – rozczarowany), które mogą być przechowywane w kieszeni na plecach Koniczynka. Uwaga! Nadruki uczuć/emocji są w języku angielskim.

Zestaw zawiera 64 stronicowy Przewodnik po dziecięcych uczuciach z propozycją ciekawych i prostych interakcyjnych zabaw. Uwaga! Przewodnik jest w języku angielskim (tłumaczenie w języku polskim można ściągnąć ze strony www.jubee.com.pl)..

​Dla dzieci w wieku od lat 3

Napisz recenzję

Twoje imię:


Twoja recenzja: Notatka: HTML niedozwolony!

Ocena: Negatywna           Pozytywna

Przepisz kod z obrazka:Tagi:
© Jubee 2019
Powered By OpenCart. OC Europa by CsillámVilág