Kimochis ® BELLA ROSE – „Róża Bella”

Kimochis ® BELLA ROSE – „Róża Bella”
Producent: Kimochis
Model: Bella Rosa
Dostępność: 4
Cena: 99,00zł
Cena brutto: 99,00zł
Ilość:  
   - LUB -   

 

Czy chcesz nauczyć się mówić o emocjach w prosty i łatwy sposób? Czy chcesz nauczyć Swoje dziecko pewności siebie, radzenia sobie z uczuciami i emocjami, pokazać jak skupić się bardziej na rozwiązywaniu problemów niż chowaniu się w sobie?

Róża Bella pomaga dzieciom rozwijać takie cechy jak odporność, otwartość i radzenie sobie ze stresującymi sytuacjom. Róża jest bardzo miła i opiekuńcza, kocha naturę i akceptuje wszytki żyjące cuda i stworzenia, które wypełniają świat Kimochis®. Naturalna wrażliwość i wrodzona empatia Belli sprawiają, że zawsze wprowadza do grupy równowagę emocjonalną i spokój. Wrażliwość Belli jest wielkim darem, ale czasami jest też wielkim wyzwaniem. Kiedy Róża ma poczucie, że została skrzywdzona, często ma problemy z wyrażeniem swoich emocji. Przyjaciele wiedzą również, że Bella często zamyka się w sobie kiedy jest smutna. Czasami Bella chroniąc swoje uczucia potrafi pokazać kolce, ale nigdy po to aby zranić innych. Zdarza się, że jej przyjaciele ze świata Kimochis® nie potrafią jej zrozumieć, albo nie rozumieją jej intencji, ale to też jest nierozłączny element przyjaźni.

Kimochi (気持ち - Ki Mo Czi) oznacza "uczucie" w języku japońskim. Do postaci Kimochis® dołączone są małe istoty - poduszeczki oznaczające uczucia i emocje (szczęśliwy, smutny, niemądry, odważny...) z nazwą emocji/ uczucia na jednej stronie i odpowiadającym wyrazem twarzy z drugiej strony.

Charakterystyka:

v  Pluszowa postać o wysokości ok. 33 cm.

v  3 Uczucia („Happy” - szczęśliwy, „Sensitive” – wrażliwy i „Insecure” – zagrożony), które mogą być przechowywane w kieszeni Belli, albo na jej płatkach. Uwaga! Nadruki uczuć/emocji są w języku angielskim.

v  Zestaw zawiera 64 stronicowy Przewodnik po dziecięcych uczuciach z propozycją ciekawych i prostych interakcyjnych zabaw. Uwaga! Przewodnik jest w języku angielskim (tłumaczenie w języku polskim można ściągnąć ze strony www.jubee.com.pl).

​Dla dzieci w wieku od lat 3

Napisz recenzję

Twoje imię:


Twoja recenzja: Notatka: HTML niedozwolony!

Ocena: Negatywna           Pozytywna

Przepisz kod z obrazka:Tagi:
© Jubee 2019
Powered By OpenCart. OC Europa by CsillámVilág