Kimochis ® LOVEY DOVE – „Gołębica Miłostka”

Kimochis ® LOVEY DOVE – „Gołębica Miłostka”
Kimochis ® LOVEY DOVE – „Gołębica Miłostka”
Producent: Kimochis
Model: Lovely Dove
Dostępność: 3
Cena: 118,00zł
Cena brutto: 118,00zł
Ilość:  
   - LUB -   

 

Czy chcesz nauczyć się mówić o emocjach w prosty i łatwy sposób? Czy chcesz nauczyć Swoje dziecko jak wybierać tylko pozytywne myśli i tworzyć z nich pogodnego siebie, jak pokonywać trudności i dzielić się osiągnięciami bez zbytniego przechwalania?

 Gołębica pomaga rozwinąć dzieciom takie cechy jak umiejętność dzielenie się z innymi, rozwaga, duma z własnych osiągnięć i wiara w przyszłość. Gołębica mogłaby być mamą wszystkich Kimochis®. Miłostka jest miła i troskliwa i co najważniejsze jest zawsze tam, gdzie trzeba załagodzić trudną sytuację. Gołębica mieszka na niezwykłym klonie japońskim, gdzie zawsze serdecznie wita gości w swoim magicznym gnieździe z równie magiczną super-zjeżdżalnią. Miłostka jest spokojna, mądra i nie szuka z nikim zwady, a jednocześnie jak nikt inny na świecie potrafi rozwiązywać problemy bo jak mówi czasami wystarczy słuchać. Miłostka wie, że nie da się zadowolić wszystkich, ale mimo to jest jej zawsze trochę smutno jak widzi kogoś zawiedzionego i smutnego.

Kimochi (気持ち - Ki Mo Czi) oznacza "uczucie" w języku japońskim. Do postaci Kimochis® dołączone są małe istoty - poduszeczki oznaczające uczucia i emocje (szczęśliwy, smutny, niemądry, odważny...) z nazwą emocji/ uczucia na jednej stronie i odpowiadającym wyrazem twarzy z drugiej strony.

Charakterystyka:

Pluszowa postać o wysokości ok. 33 cm.

3 Uczucia („Happy” - szczęśliwy, „Proud” – dumny i „Hopeful” – ufny), które mogą być przechowywane w kieszeni pod opiekuńczym skrzydłem Miłostki. Uwaga! Nadruki uczuć/emocji są w języku angielskim.

Zestaw zawiera 64 stronicowy Przewodnik po dziecięcych uczuciach z propozycją ciekawych i prostych interakcyjnych zabaw. Uwaga! Przewodnik jest w języku angielskim (tłumaczenie w języku polskim można ściągnąć ze strony www.jubee.com.pl).

​Dla dzieci w wieku od lat 3

Napisz recenzję

Twoje imię:


Twoja recenzja: Notatka: HTML niedozwolony!

Ocena: Negatywna           Pozytywna

Przepisz kod z obrazka:Tagi:
© Jubee 2019
Powered By OpenCart. OC Europa by CsillámVilág