Kimochis ® HUGGTOPUS – „Przytulośmiornica Tulak”

Kimochis ® HUGGTOPUS – „Przytulośmiornica Tulak”
Kimochis ® HUGGTOPUS – „Przytulośmiornica Tulak” Kimochis ® HUGGTOPUS – „Przytulośmiornica Tulak”
Producent: Kimochis
Model: Kimochis ® HUGGTOPUS – „Przytulośmiornica Tulak”
Dostępność: 8
Cena: 118,00zł
Cena brutto: 118,00zł
Ilość:  
   - LUB -   

 

Czy chcesz nauczyć się mówić o emocjach w prosty i łatwy sposób? Czy chcesz pomóc Swojemu dziecku w nauce szacunku do innych, jak być bliskim przyjacielem i jednocześnie nie narzucać się, jak być bardziej cierpliwym i nie poddawać się złym emocjom? Tulak uczy dzieci jak pozostać skupionym pośród rożnych niemądrych i absorbujących okoliczności, jak być tolerancyjnym i doceniać różnorodność i wyjątkowość przyjaciół.

Tulak często się uśmiecha i chichocze, jest bardzo czuła i silna, ale czasami pozwala się ponieść swojej wielkiej przyjacielskiej osobowości. Tulak nie zdaje sobie sprawy ze swojej siły i potrafi być czasem trochę apodyktyczna. Jednocześnie nasza przytuloośmiornica zawsze chce dobrze i jest wspaniałym przyjacielem - musi się tylko jeszcze dużo nauczyć o innych, ich potrzebach i emocjach. Tulak uwielbia gumę do żucia i potrafi jak nikt grać na cymbałkach.

 

Kimochi (気持ち - Ki Mo Czi) oznacza "uczucie" w języku japońskim. Do postaci Kimochis® dołączone są małe istoty - poduszeczki oznaczające uczucia i emocje (szczęśliwy, smutny, niemądry, odważny...) z nazwą emocji/ uczucia na jednej stronie i odpowiadającym wyrazem twarzy z drugiej strony.

Charakterystyka:

v  Pluszowa postać o wysokości ok. 33 cm.

v  3 Uczucia („Happy” - szczęśliwy, „Frustrated” – zirytowany i „silly” – niemądry), które mogą być przechowywane uśmiechniętej buzi przytulośmiornicy. Uwaga! Nadruki uczuć/emocji są w języku angielskim.

v  Zestaw zawiera 48 stronicowy przewodnik po dziecięcych uczuciach z propozycją ciekawych i prostych interakcyjnych zabaw. Uwaga! Przewodnik jest w języku angielskim (tłumaczenie w języku polskim można ściągnąć ze strony www.jubee.com.pl).

v  ​Dla dzieci w wieku od lat 3

 

YOUTUBE: http://www.youtube.com/watch?v=ls6fHOfQnhQ

Napisz recenzję

Twoje imię:


Twoja recenzja: Notatka: HTML niedozwolony!

Ocena: Negatywna           Pozytywna

Przepisz kod z obrazka:Tagi:
© Jubee 2019
Powered By OpenCart. OC Europa by CsillámVilág