O nas ....a pewnie i o Was

Z czasem dorosły człowiek zaczyna się zastanawiać co jest ważne w jego życiu. Przeważnie pierwsze symptomy tego procesu zaczynają się koło tzw. 30stki kiedy zaczynasz się zastanawiać czy bardziej lubisz swój fotel w pracy czy w domu. No i teraz jak masz dzieci jest jeszcze dla Ciebie szansa, jak nie …. To zaraz pewnie będziesz miał więcej zdjęć na biurku w pracy niż w domowym albumie. No, ale nie o tym….

Jesteśmy rodziną korporacyjnych „futerkowców”, którzy odkryli, że ich największą i życiową misją i wizją sąękitne oczy ich córki i bezzębny uśmiech ich syna. A że jest nas właściwie dwa komplety to i mamy dwa razy tyle historii o ząbkowaniu (o tym też kiedy i gdzie indziej). W każdym bądź razie … zdecydowaliśmy, że chcemy robić to co jest naszą i skoro tu jesteście i Waszą pasją – naszymi dziećmi. Chcemy im zapewnić magię tajemnic, radość odkrywania i satysfakcję zdobywania nowych, nawet najdrobniejszych celów. Chcemy promować chwile i zabawki, które „ucząc bawią i bawiąc uczą” … w końcu One też kiedyś dorosną…., ale póki co cieszmy się dziećmi a i czasem chwilami spokoju…

Niedługo też rusza nasza strona, gdzie chcemy budować też nasz wirtualny świat magii i przygód. Jak macie pomysły, czas i ochotę piszcie do nas.

 

Pozdrowienia,

Rodzina Jubee

© Jubee 2019
Powered By OpenCart. OC Europa by CsillámVilág